אודות משכנתא משתלמת:

"משכנתא משתלמת" הינו משרד ותיק ומומחה בארץ בתחום המשכנתאות, אנו מתמחים במתן יעוץ אובייקטיבי ובלתי תלוי המתמחה ביצירת חיסכון מקסימלי לנוטלי משכנתאות בארץ בתחום הפרטי והעסקי בישראל ואף בחו"ל.

עוד קצת עלינו:

את המשרד הקים יוסופוב אבי, יועץ משכנתא בעל עבר פיננסי עשיר ורזומה ארוך של לקוחות ממליצים.
וזאת כדי להביא את תורת החיסכון הן במשכנתא והן בכלכלת המשפחה למפתן דלתם של לקוחות הבנקים באשר הם.


אבי יוסופוב בנקאי לשעבר במזרחי טפחות שלימים היה אחראי נציגות משכנתאות, בעל וותק של 10 שנים בתחום המשכנתאות אשר דרכו ובאמצעותו הונפקו מאות אישורים עקרוניים למאות משפחות אסירות תודה,אבי הקים בתחילת 2014 משרד עצמאי, "אבי יוסופוב -יעוץ משכנתאות" , וזאת לאחר שנים של עבודה בתחום כשכיר בחברות יעוץ וכאמור בבנק, בעל 2 תארים במנהל עסקים וקורסים מתקדמים בעולם המשכנתאות.

מטרתנו העיקרית היא בניית תבנית כלכלית איתנה ויציבה בעלת חסכון אופטימאלי המתבססת על ניתוח הפרופיל הפיננסי האמתי של כל לקוח בצורה מעמיקה, הבנת צרכיו, יכולותיו ותכניותיו העתידיות. לחברה יש משרד באור יהודה כאשר ניתן לקבוע מפגשים בית הלקוח במקרה הצורך, יש לנו את הידע, הניסיון והכלים המקצועיים המבטיחים ללקוחותינו חסכון משמעותי, חוסן כלכלי ויציבות בתשלומי המשכנתא השוטפים, על ידי בניית תמהיל משכנתא אופטימאלי וחכם. מאחר ולמשרד עשרות לקוחות מדי חודש הרי שכוח המיקוח של משרדנו הינו גדול מול כל הבנקים הנותנים משכנתאות בישראל, במשרדנו תמצאו ייעוץ למשכנתא חדשה, מיחזור משכנתא קיימת, הלוואות לכל מטרה בשעבוד הנכס,הלוואת עסקיות, בניית תמהילים חכמים ומורכבים ועוד מגוון רכב של שירותים.